Tervislik on Bopp!

Meist

Bopp Kohvik sai alguse ühest kaua küpsenud ideest ja unistusest kord oma kohvik avada, et teha igapäevaselt seda, mida hing ihkab ja pakkuda inimestele mõnusat ja tervislikku toitu, mis oleks külluslik ja värviline.

Kui ühel augustikuu päeval sai vastu võetud otsus liikuda oma unistuste poole ja jätta oma senine töö suurettevõttes, hakkasid asjad ise juhtuma - justkui komeet taevast leidusid kohe sobivad ruumid Uues Maailmas, mis on üks Tallinna armsamaid asumeid, ja otsus, et just sinna Komeedi tänavale tuleb kohviku pesa, sündis koheselt.

Kuuldavasti oli just sealkandis veel ruumi ühele mõnusale kohale, kus nautida hommikukohvi või lastega õhtupoolikut veeta, kui ise tervet õhtut pliidi ees ei soovi seista. Kohviku nimi tulebki ühe kuulsaima komeedi nimest - Hale-Bopp. Bopp on ju päris popp, kas pole? Kogu teekond on olnud üsna pikk ja konarlik, aga "per aspera ad astra" nagu öeldakse - ikka läbi raskuste tähtede poole. Kohvik avas uksed 9. augustil 2019.

Kohviku perenaisel on olnud õnn olla ümbritsetud kõige paremast perekonnast ja sõpradest, mis on aidanud unistusel teostuda. Ole oma unistustega ettevaatlik, neil on kombeks täituda! Kohvikus ei pakuta ühtegi toitu, mida toitumisnõustajast perenaine ise ei sööks - kõik toidud ikka parimast toorainest ja valmistatud läbimõeldult, et toit oleks tasakaalus ja Sulle parim.

Selle tõestuseks võtame meie ühe populaarseima kausi "pulkadeks lahti":

Saage lähemalt tuttavaks - BOPP kana kauss ning selle koostisosad:

- Värskelt keedetud sushi riis ilma lisatud suhkruta
- Kohapeal valmistatud majonees, maitsestatud srirachaga
- Kohapeal ahjus küpsetatud ja rebitud kana
- Porgandiribad, mis on marineeritud värskelt pressitud apelsinimahla ja ingveriga
- Mango-paprika-avokaado salsa, maitsestatud laimiga
- Kirsstomatid
- Frillice salat
- Punane kapsas
- Kohapeal valmistatud vürtsikas maapähkli furikake (jaapanipärane puiste)
- Lutserni idandid
- Redis

Kana kausis on kokku kasutatud 12 erinevat puu- ja köögivilja.

Tagasisidet ootame alati, sest vaid nii saame areneda ja olla veelgi paremad!

Oled rõõmuga oodatud!

Kohviku perenaine